Sunnfjordrc.no
https://sunnfjordrc.no/

MonsterTruck I Florø
https://sunnfjordrc.no/viewtopic.php?f=10&t=839
Side 1 av 2

Forfatter:  Lugerity [ Søn Mai 18, 2008 5:52 pm ]
Innleggets emne:  MonsterTruck I Florø

Noen som skal sta å se på MonsterTrucks og MonsterBikes i mårra klokka 19,00 da?

Forfatter:  slr88 [ Søn Mai 18, 2008 5:56 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

Ja det er det nok=)

Forfatter:  BrynjarKvam [ Søn Mai 18, 2008 6:10 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

Mulig jeg slenger hodet ut vinduet og tar en titt ja :lol:

Forfatter:  microsock [ Søn Mai 18, 2008 6:22 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø


Forfatter:  Kurt-Inge [ Man Mai 19, 2008 9:07 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

dere får legge ut noen bilder dere som var der og kansje eit lite videoklipp om noen filmet 8)

Forfatter:  Lugerity [ Man Mai 19, 2008 9:16 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

Yessssss sir, det var skikkelig kult. var sinnsykt masse folk der, er ikke flink å telle men, vil nok tro det var minst 500 mennesker der å såg på. får se i avisa på torsdag kor mange dem tror det er å så se kor mye eg har tatt feil hehe.

Var skikkelig bra både oppvisning og hyggelige mennesker. yngste som var med å kjørte var 6 år nest etter det var ein på 12.

Såg det var ein del kjenninger fra rcmiljøet der også. tipper dem også var like imponert som meg.
Er greit at mange sikkert synest det er bedre i america og andre steder men eg synest det var ein heilt konge første gangen eg var på eit sånt opplegg også så.

Men over til hovedpunktet i dagens Historie. Fortjente absolutt ein Premie: Så eg kjøpte 8 pakker med 0,8L lett vanilje is!!!!

Vi satt å såg på når dem tok 180 graders piruetter eller ka det heiter og vennina mi vart heilt i hundre og sa dette må eg prøve. Så når dem sa at dei seinere i showet kom til å rope opp fleire så vart hu bare enda meir i hundre. Var vel ca 15 min før dem ropte ut at dem ville at 4 jenter skulle komme ut å sette seg i bilene 2 i hver bil. Vennina mi klarer absolutt ikke sitte i ro så hun springer ut på plassen som nummer ein. Eg så meg rundt og det så ikke ut som at det var flere modige jenter i området, eg sa dette til ein som sto ved siden av meg og han bare lo høyt. hehe. Etter litt så kom det da 3 til jenter ut på plassen og da var det tid for å kjøre på to hjul. Grunnen til at eg synest at vennina mi fortjente premie er at hun har ganske stor angst for det meste blandt annet å forlate hjemmet sitt. Så siden hun vart med meg på monstertruckshow så har eg lovd å være med henne på circus neste gang det kommer til Florø.

Forfatter:  Kurt-Inge [ Man Mai 19, 2008 9:25 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

jepp var sikkert kjekkt og tøfft nokk til og vere i florø på ein parkeringsplass :lol: men dem monstertruckene der er ingenting iforand til dem skikelige sakene.
dette greiene har vert her vertfall 1 eller 2 ganger før i mitt liv når eg var mindre og huska dem sa det var 500hk eller noe i dem monstertruckene, mens dem skikelige sakene i america er 1500++ :D

Forfatter:  BrynjarKvam [ Man Mai 19, 2008 9:34 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

Det var noen voksne Savage'er ja.



Forfatter:  Lugerity [ Man Mai 19, 2008 9:37 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

veit det at det ikke kan sammenlignast, men tviler på at dem sender dem dyre bilene opp hit i kulda hehe.

Forfatter:  Kurt-Inge [ Man Mai 19, 2008 9:39 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

fekk du sett alt fra vinduet uten problem?

Forfatter:  BrynjarKvam [ Man Mai 19, 2008 9:40 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

Ja. Var spesielt koselig da det begynte å regne litt :lol:

Forfatter:  djupevik [ Man Mai 19, 2008 9:51 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

Har du noen actionbilder? Såg da ut som de var litt oppdaterte de truckene siden sist de var innom fylket.

Forfatter:  slr88 [ Man Mai 19, 2008 10:12 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

hei..
den svarte hadde rundt 1400-1700hk og den røde rundt 1000hk og den hvite ca 500hk blei det sagt der nede..
jeg har noen bilder og filmer tatt med mobil som jeg kan hive ut hvis det er noe bra der=)

jeg hadde ei vennine som var med på den 180grader svingene.. (rygge så rett over i 1gir)
ho var heilt skjelven når ho kom opp igjen...
ho sa ho fikk sjokk når de sa ho skulle stå bak på bilen,,,

så var det ei anna vennine(søstra til ho andre) var også med på kjøre sidelengs...

Allt i allt sykt kjekt var det =)
kjøpe meg en plakat også på sikket 150x300cm=)
sykt stor=) (henge på hobbyrommet/stua)

Forfatter:  stressballen [ Man Mai 19, 2008 10:28 pm ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

Ja, dette såg bedre ut enn de som har vært her tidligere. Sleng ut film hvis det er noen som har.

Forfatter:  Lugerity [ Tir Mai 20, 2008 11:36 am ]
Innleggets emne:  Re: MonsterTruck I Florø

tok ein del bilder skal inn å levere dem til fremkalling idag å få dem på cd så eg kan legge dei som blei bra ut på nettet.

Side 1 av 2 Tidssone UTC + 1 time [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/