Jeg har dratt flyet litt frem i butikken nå, med tanke om å jobbe litt på det innimellom. Har også endret motorvalget  
 Etter mye om og men så finner jeg ut at jeg vil ha forbrenningsmotor. Dette flyet blir uansett ikke flydd mye eller hvor som helst, så å velge motorer ut fra støy er litt poengløst. Det er noe med sjarmen i å starte motorene, kjenne lukten av eksosen, høre at motorene putrer og går i sin egen rytme. Denne gangen er det bestemt, det blir nitro  
 Jeg skal prøve meg på 2 stk evolution .36 eller .46, regner med at det blir sistnevnte. Kan hende jeg skal ha litt dill inn i flyet, og da er det greit med litt mer power. Syntes .36NT fungerte veldig bra i Happyfly 20, så da må jo dette merket prøves litt mer.
Her er et par videoklipp som overbeviste meg  
 http://www.youtube.com/watch?v=aA54pOYA ... re=relatedhttp://www.youtube.com/watch?v=p4eVPjLm ... re=related  (dette klippet har en landing som er tatt ut av læreboka)